ŠKODA DĪLERIS DAUGAVPILĪ

Jaunajā ŠKODA dīlera centrā ir iespējams apskatīties un izvēlēties kādu no uz vietas esošajiem auto, doties izmēģinājuma braucienos, kā arī pasūtīt jaunu automobili. ŠKODA dīleris nodrošina kvalitatīvu, ātru un pieejamu ŠKODA servisu, kā arī garantijas un pēcgarantijas auto aprūpes pakalpojumus, ievērojot visaugstākos klientu apkalpošanas un tehnoloģiskos standartus. SIA Auto Welle jau vairākus gadus ir autorizēts ŠKODA servisa partneris reģionā, un šīs veiksmīgās sadarbības turpinājums ir pievienošanās dīleru tīklam.

“2017. gadā, sākot strādāt pie ŠKODA dīleru tīkla attīstības modeļa, plānojām vairāku jaunu dīleru izveidi lielākajās Latvijas reģionu pilsētās,” iesāk Māris Jansons, Auto 100 Latvijas filiāles vadītājs. “Daugavpils ir Latvijas otra lielākā pilsēta ar senām uzņēmējdarbības tradīcijām, pievilcīgu ģeogrāfisko novietojumu un daudzsološām ekonomiskās attīstības iespējām, līdz ar to mūsu paplašināšanās šajā virzienā ir loģiska. Patērētāji plāno savu laiku un arvien biežāk izvēlas saņemt produktus un pakalpojumus sev ērtā, pieejamā vietā, un automobiļu iegāde nav izņēmums. Mēs esam gandarīti, ka Latgalē ir uzņēmīgi un tālredzīgi uzņēmēji, kas tic svaigām idejām, seko līdzi tendencēm, kā arī saskata potenciālu jauno ŠKODA automobiļu noietam, darba vietu radīšanai un iegulda savus resursus reģiona attīstībā.”

Jaunais ŠKODA dīleris — SIA Auto Welle — piedāvā apmeklētājiem iepazīties ar produktiem un pakalpojumiem arī virtuālajā vidē, kas paver vēl plašākas iespējas ŠKODA automobiļu sniegto priekšrocību iepazīšanai. Dīlera centrā ir uzstādīti digitāli tirdzniecības atbalsta instrumenti, skārienjutīgi TV ekrāni un paneļi, ar kuru palīdzību gan tirdzniecības konsultanti, gan arī paši apmeklētāji var iegūt detalizētu informāciju par automobili, tā aprīkojumu un padziļinātu ieskatu automobiļa drošības asistentu darbībā. Klientu ērtībām ir uzstādīts arī TV sienas displejs, kurā reāllaikā iespējams demonstrēt klienta konfigurēto auto. Savukārt skārienjutīgais TV galds piedāvā iepazīties ar pieejamo krāsu un vieglmetāla disku iespējām katram ŠKODA modelim, kā arī salīdzināt izvēlēto auto ar citiem ŠKODA modeļiem vai to tiešajiem konkurentiem. Digitālais iV stends palīdz iepazīt ŠKODA uzlādējamo hibrīdu un pilnīgi elektriskā ENYAQ iV raksturlielumus, kā arī salīdzināt klienta esošā auto degvielas izmaksas ar elektriskā auto ekspluatācijas izmaksām.